Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „5 důvodů, proč by Bitcoin mohl opět dosáhnout 20 tisíc dolarů: Co potřebujete vědět nyní“

„5 důvodů, proč by Bitcoin mohl opět dosáhnout 20 tisíc dolarů: Co potřebujete vědět nyní“

Jste připraveni naskočit do rozjetého vlaku bitcoinu? Tento týden zaznamenává trh s kryptoměnami nárůst institucionálních investorů a cena BTC dosáhla 20 000 dolarů. Je to znamení, že trh s kryptoměnami je tu, aby zůstal, a americká vláda si toho všímá. Zde je pět věcí, které je třeba vědět o Bitcoinu tento týden:

1. Bitcoin je zpět! Po několika týdnech nejistoty se cena BTC vyšplhala na 20 000 dolarů. Je to znamení, že trh s kryptoměnami je tady a že je skvělý čas se do něj zapojit.

2. Institucionální investoři se pouštějí do akce. Do bitcoinu investují významní hráči jako PayPal, Square a Grayscale a tento trend jen roste.

3. Americká vláda si toho všímá. Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) se snaží regulovat trh s kryptoměnami a daňový úřad IRS se pouští do boje s daněmi z kryptoměn.

4. Bitcoin se stává mainstreamem. Velké společnosti jako Microsoft a AT&T nyní přijímají Bitcoin jako platbu.

5. Bitcoin je stále bezpečnější. Síť Lightning Network usnadňuje a zrychluje odesílání a přijímání bitcoinů a nové technologie, jako je Schnorrův podpis, zvyšují jeho bezpečnost.

Tak na co ještě čekáte? Nyní je ideální čas zapojit se do kryptografického trhu. Bitcoin je na vzestupu a do akce se zapojují institucionální investoři, takže si to nechcete nechat ujít!