Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Advokát popírá odmítnutí nabídek na majetek společnosti Celsius: „kategoricky nepravdivé““

„Advokát popírá odmítnutí nabídek na majetek společnosti Celsius: „kategoricky nepravdivé““

Jste v oblasti kryptoměn nováčkem? Pokud ano, možná jste slyšeli o nedávných zprávách týkajících se společnosti Celsius Network. Právník přišel s popřením tvrzení bývalého zaměstnance společnosti, že nabídky na její aktiva byly odmítnuty. Advokát uvedl, že tato tvrzení jsou kategoricky nepravdivá.

Zprávu poprvé přinesl bývalý zaměstnanec společnosti Celsius Network, který tvrdil, že společnost odmítla nabídky na koupi svých aktiv. Toto tvrzení rychle popřel advokát zastupující společnost Celsius Network, který uvedl, že tvrzení jsou kategoricky nepravdivá. Advokát dále uvedl, že společnost obdržela více nabídek na svá aktiva a že tyto nabídky se stále zvažují.

Tato zpráva vyvolala v kryptoměnové komunitě rozruch, protože mnoho investorů nyní zpochybňuje platnost tvrzení bývalého zaměstnance. Je důležité poznamenat, že právník zastupující společnost Celsius Network tato tvrzení popřel a uvedl, že společnost nabídky na svá aktiva stále zvažuje.

Je zřejmé, že zprávy kolem společnosti Celsius Network způsobily velký zmatek. Je však uklidňující vědět, že se přihlásil právní zástupce, který popřel tvrzení bývalého zaměstnance, a že společnost stále zvažuje nabídky na koupi svých aktiv.