Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Australský regulační úřad žaluje společnost Finder Wallet za nelicencované finanční služby: Případ vymáhání práva.

Australský regulační úřad žaluje společnost Finder Wallet za nelicencované finanční služby: Případ vymáhání práva.

Shrnutí

  • Australská komise pro cenné papíry a investice (ASIC) žaluje společnost Finder Wallet za poskytování finančních služeb bez licence.
  • Finder Wallet je online platforma, která uživatelům umožňuje nakupovat, prodávat a ukládat kryptoměny.
  • ASIC požaduje po společnosti Finder Wallet občanskoprávní sankce, soudní příkazy a prohlášení.

Zpráva

Zajímáte se o kryptoměny, ale nevíte, kde začít? Měli byste si být vědomi rizik spojených s využíváním nelicencovaných finančních služeb. Australská komise pro cenné papíry a investice (ASIC) podniká kroky proti online platformě Finder Wallet, která uživatelům umožňuje nakupovat, prodávat a ukládat kryptoměny. ASIC tvrdí, že společnost Finder Wallet poskytovala finanční služby bez licence.

ASIC požaduje po společnosti Finder Wallet občanskoprávní sankce, soudní příkazy a prohlášení. To znamená, že společnost Finder Wallet by mohla být nucena zaplatit pokutu a do budoucna by jí mohlo být znemožněno poskytovat nelicencované finanční služby. ASIC rovněž požaduje, aby společnost Finder Wallet vrátila veškeré poplatky účtované zákazníkům za nelicencované služby.

Je důležité se ujistit, že každá platforma, kterou používáte k nákupu, prodeji a ukládání kryptoměn, má řádnou licenci. Opatření ASIC proti společnosti Finder Wallet slouží jako připomínka rizik spojených s využíváním nelicencovaných finančních služeb.