Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Avalanche (AVAX) se chystá na výrazné oživení: Zde je indikátor, který je třeba sledovat“

„Avalanche (AVAX) se chystá na výrazné oživení: Zde je indikátor, který je třeba sledovat“

Chcete investovat do kryptoměn? Pokud ano, možná byste měli zvážit akcie společnosti Avalanche (AVAX). Index relativní síly (RSI), což je technický ukazatel používaný k měření rychlosti a změny cenových pohybů, totiž naznačuje, že je kryptoměna přeprodaná. To by mohlo znamenat, že se AVAX chystá k výraznému odrazu.

RSI je ukazatel hybnosti, který porovnává velikost nedávných zisků a ztrát za určité časové období a měří tak rychlost a změnu cenových pohybů cenného papíru. Používá se k určení, zda je kryptoměna překoupená nebo přeprodaná. Hodnota 70 nebo vyšší znamená, že kryptoměna je překoupená, zatímco hodnota 30 nebo nižší znamená, že je přeprodaná.

V době psaní tohoto článku je hodnota RSI pro AVAX na 25. To naznačuje, že kryptoměna je přeprodaná a mohla by se dočkat výrazného odrazu. Je však důležité mít na paměti, že RSI je pouze jedním z ukazatelů a neměl by se používat jako jediný základ pro investiční rozhodnutí. Před investicí do jakékoli kryptoměny je vždy důležité provést vlastní průzkum a zvážit další faktory.