Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Bakkt se zaměřuje na B2B řešení a vypíná spotřebitelskou kryptografickou aplikaci“

„Bakkt se zaměřuje na B2B řešení a vypíná spotřebitelskou kryptografickou aplikaci“

Shrnutí

  • Bakkt, platforma pro digitální aktiva, přesouvá své zaměření od kryptografických aplikací pro spotřebitele k řešením pro podniky.
  • Společnost ukončuje provoz své aplikace Bakkt Pay určené pro spotřebitele, aby se mohla soustředit na své hlavní poslání.
  • Bakkt se snaží poskytnout podnikům bezpečnou, kompatibilní a spolehlivou platformu pro využívání digitálních aktiv.

Zpráva

Jste ve světě kryptoměn nováčkem? Pokud ano, možná jste už slyšeli o platformě Bakkt, která se zabývá digitálními aktivy. Společnost Bakkt provádí velkou změnu ve způsobu svého fungování – přesouvá své zaměření od kryptografických aplikací určených pro spotřebitele k řešením pro podniky. To znamená, že společnost ukončuje provoz své aplikace Bakkt Pay určené pro spotřebitele, aby se mohla zaměřit na své hlavní poslání.

Bakkt se snaží poskytovat bezpečnou, kompatibilní a spolehlivou platformu pro podniky, které chtějí používat digitální aktiva. To pomůže podnikům co nejlépe využívat digitální aktiva a také pomůže zajistit, aby odvětví digitálních aktiv bylo bezpečné a v souladu s předpisy. Společnost Bakkt se snaží poskytnout platformu, která pomůže podnikům co nejlépe využívat digitální aktiva a zajistí, aby odvětví digitálních aktiv bylo bezpečné a v souladu s předpisy.

Tento posun v zaměření je pro odvětví digitálních aktiv vzrušujícím vývojem a jistě bude mít pozitivní dopad na podniky, které digitální aktiva využívají. Společnost Bakkt se snaží poskytnout podnikům bezpečnou, kompatibilní a spolehlivou platformu pro využívání digitálních aktiv, a to bude pro toto odvětví jistě skvělý vývoj.