Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Bitcoin Bulls: Znovuzískání těchto 2 úrovní, abyste se vyhnuli „kříži smrti“!“

„Bitcoin Bulls: Znovuzískání těchto 2 úrovní, abyste se vyhnuli „kříži smrti“!“

Jste připraveni vstoupit na trh s bitcoiny? Pokud ano, měli byste si být vědomi hrozícího kříže smrti. Tento technický ukazatel signalizuje medvědí trend, takže je důležité, aby bitcoinoví býci znovu získali dvě klíčové úrovně, aby se mu vyhnuli. Současné podmínky na trhu jsou nejisté, takže obchodníci musí být obezřetní.

Kříž smrti je medvědí ukazatel, který se vytvoří, když krátkodobý klouzavý průměr překříží dlouhodobý klouzavý průměr. To signalizuje, že medvědí trend bude pravděpodobně pokračovat. Aby se tomu býci bitcoinu vyhnuli, musí znovu získat dvě klíčové úrovně. První z nich je 200denní klouzavý průměr, který se aktuálně nachází na úrovni 7500 USD. Druhou je 50denní klouzavý průměr, který se aktuálně nachází na úrovni 8 400 USD.

Pokud se bitcoinovým býkům podaří tyto dvě úrovně získat zpět, křížení smrti se vyhnou a trh zůstane býčí. Pokud se však tyto úrovně nepodaří získat zpět, kříž smrti bude potvrzen a trh pravděpodobně zůstane medvědí.

Je důležité si uvědomit, že současné podmínky na trhu jsou nejisté. Obchodníci tak musí být obezřetní a sledovat dvě výše zmíněné klíčové úrovně. Pokud se bitcoinovým býkům podaří tyto úrovně znovu získat, trh zůstane býčí. Pokud ne, potvrdí se kříž smrti a trh zůstane medvědí.