Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Bitcoin by mohl dosáhnout 10 milionů dolarů za 9 let – generální ředitel společnosti Blockstream“

„Bitcoin by mohl dosáhnout 10 milionů dolarů za 9 let – generální ředitel společnosti Blockstream“

Jste připraveni stát se bitcoinovým milionářem? Adam Back, generální ředitel společnosti Blockstream, věří, že Bitcoin by mohl do 9 let dosáhnout neuvěřitelných 10 milionů dolarů! Jak toho však lze dosáhnout? Podle Backa je klíčem ke zvýšení počtu sidechainů.

Sidechainy jsou alternativní blockchainy, které jsou připojeny k hlavnímu blockchainu Bitcoinu. Používají se ke zvýšení škálovatelnosti Bitcoinu, což umožňuje zpracovávat více transakcí rychlejší rychlostí. To by mohlo být klíčem k uvolnění potenciálu Bitcoinu a umožnit mu dosáhnout hranice 10 milionů dolarů.

Back se domnívá, že počet postranních řetězců se musí výrazně zvýšit, aby Bitcoin dosáhl svého plného potenciálu. Je také přesvědčen, že by toho mohlo být dosaženo během příštích 9 let.

Pokud se tedy chcete stát milionářem z Bitcoinu, nyní by mohl nastat ten správný čas pro investici! Vzhledem k potenciálu Bitcoinu dosáhnout 10 milionů dolarů do 9 let by to mohla být skvělá příležitost, jak vydělat spoustu peněz.