Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Britský úřad FCA varuje kryptografické společnosti: Dodržujte nová nařízení o reklamě, jinak vám hrozí vězení.

Britský úřad FCA varuje kryptografické společnosti: Dodržujte nová nařízení o reklamě, jinak vám hrozí vězení.

  • Jimmy 

Shrnutí

  • Britský úřad pro finanční etiku (FCA) varoval kryptografické společnosti, aby dodržovaly nové předpisy o reklamě, jinak jim hrozí vězení.
  • FCA vydal prohlášení, že kryptografické společnosti musí dodržovat nové předpisy, jinak budou čelit následkům.
  • FCA rovněž varovala spotřebitele, aby si byli vědomi rizik spojených s investováním do kryptoměn.

Zpráva

Uvažujete o investici do kryptoměn? Pokud ano, měli byste vědět, že britský Úřad pro finanční etiku (FCA) nedávno vydal varování pro kryptografické společnosti. Musí dodržovat nová nařízení o reklamě, jinak jim hrozí vězení.

FCA uvedl, že kryptografické společnosti musí dodržovat nová nařízení, jinak budou čelit následkům. To zahrnuje zákaz uvádění nepravdivých nebo zavádějících tvrzení, nepřehánění výnosů, kterých lze dosáhnout investováním do kryptoměn, a nevynechávání důležitých informací.

FCA rovněž varoval spotřebitele, aby si byli vědomi rizik spojených s investováním do kryptoměn. Upozornila, že kryptoměny nejsou regulovány a že hodnota investic může klesat stejně jako stoupat.

Pokud tedy uvažujete o investici do kryptoměn, ujistěte se, že jste si udělali průzkum a rozumíte rizikům s tím spojeným. A pokud jste kryptografická společnost, ujistěte se, že dodržujete nová nařízení FCA, jinak vám hrozí vězení.