Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Cena bitcoinu by se mohla během týdnů propadnout o 20 % – analytik varuje před klíčovou úrovní, které je třeba se vyhnout“

„Cena bitcoinu by se mohla během týdnů propadnout o 20 % – analytik varuje před klíčovou úrovní, které je třeba se vyhnout“

  • Jimmy 

Pokud jste v oblasti kryptoměn nováčky, měli byste vědět, že cenu Bitcoinu může v nadcházejících týdnech čekat divoká jízda. Jeden z analytiků varoval, že pokud se Bitcoinu nepodaří udržet nad určitou klíčovou úrovní, mohl by se propadnout až o 20 %. Na druhou stranu, pokud se Bitcoinu podaří nad klíčovou úrovní udržet, mohl by dosáhnout nového historického maxima.

Analytik označil za klíčovou úroveň 10 500 USD, což je pro Bitcoin klíčová úroveň podpory. Pokud se Bitcoinu nepodaří nad touto úrovní udržet, mohl by ho čekat výrazný pokles ceny. Analytik se domnívá, že pokud se Bitcoin nad touto úrovní udrží, mohl by dosáhnout nového historického maxima 14 000 USD.

Analytik se rovněž domnívá, že současné tržní podmínky jsou pro Bitcoin příznivé. Domnívá se, že nedávný prudký nárůst ceny Bitcoinu je způsoben rostoucí poptávkou po této kryptoměně. Domnívá se také, že současné tržní podmínky budou pro Bitcoin pravděpodobně příznivé i v nadcházejících týdnech.

Pokud tedy s kryptoměnami začínáte, měli byste v nadcházejících týdnech sledovat cenu Bitcoinu. Pokud se Bitcoinu nepodaří udržet nad klíčovou úrovní 10 500 USD, mohl by ho čekat výrazný cenový propad. Na druhou stranu, pokud se nad touto úrovní udrží, mohl by dosáhnout nového historického maxima.