Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Cena bitcoinu na zásadní křižovatce: Může být proražení udrženo?“

„Cena bitcoinu na zásadní křižovatce: Může být proražení udrženo?“

Uplynuly tři týdny od chvíle, kdy se cena Bitcoinu vymanila z dlouhodobého klesajícího trendu, a nyní nastal čas na zúčtování. Cena Bitcoinu je testována klíčovým klouzavým průměrem a výsledek tohoto testu by mohl určit směr vývoje ceny Bitcoinu.

Dotyčným klouzavým průměrem je 200denní klouzavý průměr, což je dlouhodobý ukazatel, který se používá k určení celkového trendu aktiva. Pokud se ceně bitcoinu podaří tuto klíčovou úroveň překonat, mohlo by to znamenat, že se dlouhodobý trend mění z medvědího na býčí. Na druhou stranu, pokud se ceně nad 200denní klouzavý průměr prorazit nepodaří, mohlo by to signalizovat, že nedávný průraz byl falešný a že medvědí trend stále trvá.

200denní klouzavý průměr je pro bitcoin klíčovou úrovní a výsledek tohoto testu by mohl být rozhodujícím faktorem pro směr vývoje ceny bitcoinu. Pokud se ceně Bitcoinu podaří tuto klíčovou úroveň překonat, mohlo by to znamenat změnu dlouhodobého trendu a otevřít cestu k dalšímu růstu. Na druhou stranu, pokud se ceně nepodaří nad 200denní klouzavý průměr prorazit, mohlo by to signalizovat, že nedávný průraz byl falešný a že medvědí trend stále trvá.

Zúčtování začíná! Cena bitcoinu je v současné době testována klíčovým klouzavým průměrem a výsledek tohoto testu by mohl určit směr vývoje ceny bitcoinu. Prolomí cena 200denní klouzavý průměr a naznačí změnu dlouhodobého trendu? Nebo se ceně nepodaří 200denní klouzavý průměr překonat a bude signalizovat, že nedávné proražení bylo falešné? Odpověď na tuto otázku by mohla určit směr vývoje ceny bitcoinu v následujících týdnech a měsících.