Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Cenová analýza: BTC, ETH, BNB, XRP, DOGE, ADA, MATIC, DOT, LTC, UNI – co bude dál?“

„Cenová analýza: BTC, ETH, BNB, XRP, DOGE, ADA, MATIC, DOT, LTC, UNI – co bude dál?“

Zajímáte se o investování do kryptoměn? Pokud ano, potřebujete znát nejnovější cenové pohyby nejlepších mincí. Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, XRP, Dogecoin, Cardano, Matic, Polkadot, Litecoin, Uniswap a další kryptoměny zaznamenaly smíšené pohyby cen. Bitcoin se obchoduje poblíž svého historického maxima, zatímco Ethereum po nedávné rally konsoliduje. Altcoiny jako Binance Coin, XRP, Dogecoin, Cardano, Matic, Polkadot, Litecoin a Uniswap zaznamenaly smíšené cenové pohyby.

Bitcoin se aktuálně obchoduje za 23 500 USD, což je jen 500 USD od jeho historického maxima. Ethereum se obchoduje za 621 dolarů a po nedávné rally konsoliduje. Binance Coin se obchoduje za 35 USD, XRP za 0,60 USD, Dogecoin za 0,0056 USD, Cardano za 0,17 USD, Matic za 0,02 USD, Polkadot za 5,50 USD, Litecoin za 93 USD a Uniswap za 4,50 USD.

Je důležité mít přehled o nejnovějších pohybech cen předních kryptoměn. Bitcoin se blíží svému historickému maximu, zatímco Ethereum po nedávné rally konsoliduje. Altcoiny jako Binance Coin, XRP, Dogecoin, Cardano, Matic, Polkadot, Litecoin a Uniswap zaznamenaly smíšené cenové pohyby. Sledujte tyto mince a před investicí se ujistěte, že znáte nejnovější ceny.