Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Changpeng Zhao a Jesse Powell debatují o regulaci kryptoměn: Kdo vyhraje?“

„Changpeng Zhao a Jesse Powell debatují o regulaci kryptoměn: Kdo vyhraje?“

Zajímá vás, co si o regulaci myslí dvě největší osobnosti kryptosvěta? Changpeng Zhao, generální ředitel společnosti Binance, a Jesse Powell, generální ředitel společnosti Kraken, se nedávno podělili o své názory na tuto problematiku. Powell se domnívá, že USA by neměly být lídrem v oblasti regulace kryptoměn, zatímco Zhao je přesvědčen, že USA by měly být lídrem v oblasti regulace kryptoměn.

Powell argumentoval tím, že USA nejsou lídrem v oblasti inovací a že nejsou zemí, která je ke kryptografii nejpřívětivější. Domnívá se, že USA by neměly být lídrem v oblasti kryptoregulace a že by mělo být umožněno jiným zemím, aby se ujaly vedení.

Zhao se naopak domnívá, že USA by měly být lídrem v oblasti regulace kryptoměn. Je přesvědčen, že USA mají zdroje a odborné znalosti, aby mohly v oblasti regulace kryptoměn zaujmout vedoucí postavení. Je také přesvědčen, že USA by měly být lídrem v oblasti inovací a že by měly být zemí, která je ke kryptografii nejpřívětivější.

Oba generální ředitelé mají na věc odlišné názory, ale oba se shodují, že USA by měly být lídrem v oblasti regulace kryptoměn. Bude zajímavé sledovat, jak USA na tuto debatu zareagují a zda se ujmou vedení v oblasti regulace kryptoměn.