Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „CryptoQueen hledaný FBI pro $4 miliardy pyramidové schéma prodává luxusní byt ve Velké Británii“

„CryptoQueen hledaný FBI pro $4 miliardy pyramidové schéma prodává luxusní byt ve Velké Británii“

Shrnutí

  • Kryptokněžna, kterou FBI hledá kvůli její roli v pyramidové hře za 4 miliardy dolarů, prodala luxusní byt ve Velké Británii.
  • Kryptoqueen, Dr. Ruja Ignatova, je obviněna z provozování rozsáhlého podvodu s kryptoměnami. Kryptoqueen je stále na svobodě a FBI nabízí odměnu za informace vedoucí k jejímu zatčení.

Zpráva

Slyšeli jste už o Cryptoqueen? Je to tajemná postava, která stojí v centru masivního podvodu s kryptoměnami. Dr. Ruja Ignatova je obviněna z provozování pyramidové hry v hodnotě 4 miliard dolarů a je hledána FBI. Navzdory pátrání FBI je však Cryptoqueen stále na svobodě.

Nová zpráva nyní odhalila, že Cryptoqueen prodala luxusní byt ve Velké Británii. Byt, který se nachází v bohaté londýnské čtvrti Mayfair, byl prodán za nezveřejněnou částku.

Místo pobytu Cryptoqueen zůstává neznámé, ale FBI nabízí odměnu za informace vedoucí k jejímu zatčení. Pokud tedy máte nějaké informace, můžete být odměněni za to, že pomůžete FBI dostat Cryptoqueen před soud.