Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Dappradar ukazuje odolnost a vyspělost v prodloužené medvědí zimě na kryptoměnách“

„Dappradar ukazuje odolnost a vyspělost v prodloužené medvědí zimě na kryptoměnách“

  • Jimmy 

Cítíte chlad krypto medvědí zimy? Nebojte se, stále existuje naděje! Navzdory poklesu trhu vykazuje jeden sektor kryptografického průmyslu známky odolnosti a vyspělosti. DappRadar přináší pohled na sektor, který vykazuje největší růst.

Sektor DeFi vede, pokud jde o růst počtu uživatelů a objem transakcí. Podle DappRadar vzrostl počet uživatelů na platformách DeFi od začátku medvědího trhu o více než 400 %. Objem transakcí vzrostl rovněž o více než 300 %. To je jasným znamením, že sektor DeFi i přes medvědí trh nadále roste.

Sektor DeFi také vykazuje známky vyspělosti. Počet aktivních uživatelů na platformách DeFi v posledních několika měsících neustále roste. To je známkou toho, že se sektor stává stabilnějším a spolehlivějším. To je pozitivní znamení pro budoucnost sektoru DeFi i celého kryptografického průmyslu.

Sektor DeFi ukazuje, že dokáže odolat medvědímu trhu a nadále růst. To je známkou vyspělosti a odolnosti, která pomůže kryptografickému průmyslu v budoucnu dále růst a prosperovat.