Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „DEGO & Y00T: Překlenutí propasti mezi NFT a Solanou – zde je návod!“

„DEGO & Y00T: Překlenutí propasti mezi NFT a Solanou – zde je návod!“

  • Jimmy 

Už jste slyšeli o NFT? Jedná se o digitální aktiva, která jsou jedinečná a lze je použít k vyjádření vlastnictví různých položek. Nyní dva projekty, DeGoD’s a Y00T’s, využívají blockchain Solana k vytvoření nového typu digitálního aktiva. Tím se překlenuje propast mezi Solanou a světem kryptoměn.

DeGoD’s a Y00T’s jsou oba NFT, ale svým způsobem se liší. DeGoD’s je platforma, která uživatelům umožňuje vytvářet, nakupovat a prodávat NFT. Y00T’s je platforma, která uživatelům umožňuje vytvářet, nakupovat a prodávat digitální umění. Cílem obou projektů je zpřístupnit a usnadnit používání NFT.

Oba projekty využívají blockchain Solana k vytvoření nového typu digitálního aktiva. Uživatelé tak mohou vytvářet, nakupovat a prodávat NFT bezpečnějším a efektivnějším způsobem. Jedná se o skvělý způsob, jak překlenout propast mezi Solanou a světem kryptoměn.

Pokud tedy chcete proniknout do světa NFT, DeGoD’s a Y00T’s jsou dva skvělé projekty, které byste měli vyzkoušet. Využívají blockchain Solany k vytvoření nového typu digitálního aktiva, které je bezpečnější a efektivnější. Překlenují tak propast mezi Solanou a světem kryptoměn a činí NFT dostupnějšími a snadněji použitelnými.