Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Francouzští investoři žalují společnost Binance o více než 2,4 milionu eur.

Francouzští investoři žalují společnost Binance o více než 2,4 milionu eur.

Jste ve světě kryptoměn nováčkem? Pokud ano, měli byste vědět, že skupina francouzských investorů nedávno podnikla právní kroky proti populární kryptoměnové burze Binance. Investoři tvrdí, že je Binance neochránila před škodlivým útokem, což vedlo ke ztrátám ve výši 2,4 milionu eur. Investoři nyní požadují náhradu svých ztrát.

Investoři tvrdí, že společnost Binance nepřijala nezbytná opatření k zajištění bezpečnosti jejich finančních prostředků. Tvrdí, že burza nezavedla nezbytná opatření, která by je ochránila před škodlivým útokem. Dále tvrdí, že jim Binance neposkytla potřebné informace k ochraně jejich prostředků.

Investoři nyní požadují náhradu svých ztrát. Požadují náhradu škody, která by pokryla ztráty, jež jim v důsledku škodlivého útoku vznikly. Žádají také o sankční náhradu škody, aby společnost Binance potrestali za její údajnou nedbalost.

Případ stále probíhá a teprve se uvidí, jaký bude jeho výsledek. Všem uživatelům kryptoměn připomíná, aby byli ostražití, pokud jde o ochranu svých finančních prostředků. Je důležité podniknout nezbytné kroky, aby byly vaše prostředky v bezpečí a chráněny před škodlivými útoky.