Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Generální ředitel Ripple Brad Garlinghouse optimisticky očekává průlom v regulaci kryptoměn v roce 2023“

„Generální ředitel Ripple Brad Garlinghouse optimisticky očekává průlom v regulaci kryptoměn v roce 2023“

Jste připraveni připojit se ke krypto revoluci? Generální ředitel společnosti Ripple Brad Garlinghouse je optimistický a věří, že vláda USA začíná chápat potenciál digitálních aktiv a vytvoří regulační rámec, který pomůže tomuto odvětví růst. Věří, že v roce 2023 by mohlo jít o průlom v oblasti regulace kryptoměn.

Garlinghouse se zasazuje o to, aby americká vláda vytvořila jasný regulační rámec pro digitální aktiva. Věří, že to pomůže růstu odvětví a také pomůže ochránit investory. Doufá, že USA vytvoří regulační rámec, který odvětví poskytne jasnost a jistotu.

Garlinghouse je optimistou a věří, že vláda USA vytvoří regulační rámec, který pomůže tomuto odvětví růst. Věří, že by to mohl být průlom v oblasti regulace kryptoměn v roce 2023 a že to pomůže ochránit investory. Doufá, že USA vytvoří regulační rámec, který odvětví poskytne jasnost a jistotu.

Jste připraveni připojit se ke krypto revoluci? Vzhledem k optimismu generálního ředitele společnosti Ripple Brada Garlinghouse, že americká vláda začíná chápat potenciál digitálních aktiv a vytvoří regulační rámec, který pomůže tomuto odvětví růst, by rok 2023 mohl být rokem průlomu pro kryptoregulaci. Připravte se na to, že se připojíte k revoluci!