Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Generální ředitel společnosti Ripple předpovídá výsledek soudního sporu s Komisí pro cenné papíry a burzy na letošní rok: Urovnání je nepravděpodobné.

Generální ředitel společnosti Ripple předpovídá výsledek soudního sporu s Komisí pro cenné papíry a burzy na letošní rok: Urovnání je nepravděpodobné.

Jste ve světě kryptoměn nováčkem? Pokud ano, možná jste slyšeli o tokenu XRP společnosti Ripple a o žalobě, které v současné době čelí ze strany americké Komise pro cenné papíry (SEC). Nedávno se k této záležitosti vyjádřil generální ředitel společnosti Ripple Brad Garlinghouse, který uvedl, že dohoda s Komisí pro cenné papíry a burzy (SEC) je nepravděpodobná a že výsledek soudního sporu bude znám v letošním roce. Garlinghouse se rovněž domnívá, že žaloba SEC je založena na „příliš široké“ definici cenného papíru. Je přesvědčen, že XRP by neměla být klasifikována jako cenný papír a že případ SEC je neopodstatněný. Jaký bude výsledek žaloby, se teprve uvidí, ale zdá se, že se to brzy dozvíme.