Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Huobi Korea přerušuje vazby: Co to znamená pro kryptoburzu?“

„Huobi Korea přerušuje vazby: Co to znamená pro kryptoburzu?“

Jste ve světě kryptoměn nováčkem? Pokud ano, možná jste slyšeli o nedávné zprávě, že Huobi Korea přerušila spojení se svou mateřskou společností Huobi Global. Tento krok je důsledkem nových nařízení jihokorejské vlády týkajících se kryptoměnových burz. V důsledku toho bude Huobi Korea nyní fungovat jako nezávislý subjekt.

Nové předpisy způsobily v kryptosvětě rozruch, protože vyžadují, aby burzy měly v zemi místní zastoupení a dodržovaly vládní předpisy proti praní špinavých peněz a proti „poznej svého zákazníka“. To znamená, že burzy musí mít v Jižní Koreji fyzickou pobočku a musí být schopny ověřit totožnost svých zákazníků.

Huobi Korea se rozhodla dodržovat nové předpisy a přerušila své vazby s Huobi Global. To znamená, že Huobi Korea bude nyní nezávislým subjektem a bude podléhat novým předpisům. Není jasné, jak to ovlivní Huobi Global, ale je pravděpodobné, že burza bude muset provést některé změny, aby vyhověla novým předpisům.

Zpráva o oddělení Huobi Korea od Huobi Global vyvolala v kryptosvětě určitou nejistotu, protože není jasné, jak to burzu ovlivní. Je však jasné, že jihokorejská vláda podniká kroky, aby zajistila, že burzy budou v souladu s jejími předpisy. To by mohlo být pro toto odvětví pozitivním krokem, protože by to mohlo vést k větší transparentnosti a odpovědnosti.