Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „JPMorgan Exec: Je krypto pro institucionální investory neexistující?“

„JPMorgan Exec: Je krypto pro institucionální investory neexistující?“

Shrnutí

  • Vedoucí pracovník banky JPMorgan prohlásil, že institucionální investoři nemají o kryptoměny zájem.
  • Vedoucí pracovník se domnívá, že hlavními důvody jsou nejasná regulace a nedostatečná infrastruktura.
  • Vedoucí pracovník se rovněž domnívá, že institucionální investoři vstoupí na trh s kryptoměnami až po zlepšení infrastruktury.

Zpráva

Zajímáte se o investování do kryptoměn, ale nevíte, kde začít? Nejste v tom sami! Institucionální investoři se vstupem na trh s kryptoměnami váhají kvůli nedostatečně jasné regulaci a infrastruktuře. Podle vedoucího pracovníka společnosti JPMorgan nemají institucionální investoři o kryptoměny zájem.

Vedoucí pracovník se domnívá, že hlavními důvody jsou nedostatečná regulační jasnost a chybějící infrastruktura. Vedoucí pracovník se rovněž domnívá, že institucionální investoři vstoupí na trh s kryptoměnami až po zlepšení infrastruktury. To znamená, že než budou institucionální investoři ochotni investovat, musí být trh s kryptoměnami bezpečnější a spolehlivější.

Výkonný ředitel se rovněž domnívá, že trh s kryptoměnami musí být transparentnější a regulovanější, aby přilákal institucionální investory. To znamená, že trh s kryptoměnami musí být bezpečnější a spolehlivější, než budou institucionální investoři ochotni investovat.

Je zřejmé, že trh s kryptoměnami se musí zlepšit, aby přilákal institucionální investory. Dokud se infrastruktura nezlepší, budou institucionální investoři se vstupem na trh s kryptoměnami i nadále váhat. Jakmile se však infrastruktura zlepší, mohou být institucionální investoři ochotnější do kryptoměn investovat.