Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Liquid Staking to Lead Defi Markets in 2023: TVL o 20 %“

„Liquid Staking to Lead Defi Markets in 2023: TVL o 20 %“

Shrnutí

  • Očekává se, že celková uzamčená hodnota (TVL) v oblasti decentralizovaného financování (DeFi) dosáhne do roku 2023 100 miliard dolarů.
  • Očekává se, že vedoucím trhem DeFi bude trh s likvidními sázkami.
  • Očekává se, že DeFi v příštích několika letech exponenciálně poroste.

Zpráva

Zajímají vás kryptoměny? Pokud ano, měli byste vědět o decentralizovaných financích (DeFi). Jedná se o rychle rostoucí sektor trhu s kryptoměnami a očekává se, že do roku 2023 dosáhne celkové uzamčené hodnoty (TVL) 100 miliard dolarů. Očekává se, že vedoucím trhem DeFi bude trh s likvidními sázkami, přičemž exponenciálně porostou i další trhy, jako jsou decentralizované burzy (DEX) a decentralizované půjčky (DeFi lending).

Liquid staking je nový koncept, který umožňuje uživatelům sázet svá kryptoaktivní aktiva v likvidní podobě. To znamená, že uživatelé mohou sázet svá aktiva, aniž by je museli na určitou dobu zablokovat. To uživatelům usnadňuje přístup k jejich prostředkům a jejich použití k jiným účelům.

Dalším oblíbeným trhem DeFi jsou půjčky DeFi. Umožňuje uživatelům půjčovat si a půjčovat kryptoaktivy, aniž by museli procházet centralizovanou institucí. To uživatelům usnadňuje přístup k finančním prostředkům a jejich použití k různým účelům.

Celkově se očekává, že DeFi bude v příštích několika letech nadále růst. Očekává se, že se zavedením likvidních sázek a půjčování DeFi vstoupí na trh více uživatelů a využijí možností, které nabízí. Očekává se, že díky tomu se do roku 2023 celková hodnota uzamčených prostředků (TVL) v DeFi zvýší až na 100 miliard USD. Pokud se tedy zajímáte o kryptoměny, rozhodně byste měli trh DeFi sledovat.