Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Migrace helia do Solany: Podívejte se, jak reagoval HNT!“

„Migrace helia do Solany: Podívejte se, jak reagoval HNT!“

Jste ve světě kryptoměn nováčkem? Pak byste měli vědět o Heliu, bezdrátové síti založené na blockchainu, která má na konci června 2021 přejít na Solanu. Tato zpráva se setkala s pozitivními reakcemi ze strany držitelů tokenu HNT, protože token zaznamenal prudký nárůst své ceny.

Helium je decentralizovaná síť, která umožňuje nízkonákladové připojení na velké vzdálenosti pro zařízení internetu věcí (IoT). Je poháněna tokenem HNT založeným na blockchainu, který slouží k motivaci uživatelů k budování a údržbě sítě. Přechod na Solanu umožní společnosti Helium škálovat svou síť a poskytovat rychlejší a bezpečnější transakce.

Zpráva o migraci se setkala s pozitivní reakcí držitelů tokenu HNT. Token zaznamenal prudký nárůst své ceny, jakmile byla zpráva oznámena. To je známkou důvěry v projekt, protože držitelé tokenů očekávají, že migrace přinese síti větší hodnotu.

Migrace na Solanu je pro Helium a jeho uživatele vzrušující událostí. Umožní síti škálovat a poskytovat rychlejší a bezpečnější transakce. Pozitivní reakce držitelů tokenů HNT je známkou důvěry v projekt a bude zajímavé sledovat, jak migrace ovlivní síť v budoucnu.