Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Miliardář Chamath Palihapitiya předpovídá, kdo v roce 2023 s nástupem umělé inteligence výrazně ztratí“

„Miliardář Chamath Palihapitiya předpovídá, kdo v roce 2023 s nástupem umělé inteligence výrazně ztratí“

  • Jimmy 

Shrnutí

  • Miliardář Chamath Palihapitiya předpovídá, že největší ztrátu v roce 2023 způsobí nástup umělé inteligence.
  • Největším poraženým budou podle něj ti, kteří se nedokážou přizpůsobit měnící se době.
  • Také se domnívá, že vzestup umělé inteligence přinese novou vlnu příležitostí pro ty, kteří jsou ochotni podstoupit riziko.

Zpráva

Jste připraveni využít novou vlnu příležitostí, kterou přináší umělá inteligence? Miliardář Chamath Palihapitiya se domnívá, že ti, kteří se nedokážou přizpůsobit měnící se době, budou v roce 2023 největšími poraženými. Je přesvědčen, že vzestup umělé inteligence přinese novou vlnu příležitostí pro ty, kteří jsou ochotni podstoupit riziko.

Palihapitiya se domnívá, že největšími poraženými budou ti, kteří nebudou schopni držet krok s rychlými změnami v technologiích a ekonomice. Věří, že ti, kteří budou schopni přijmout nové příležitosti, budou těmi, kdo budou moci sklízet ovoce. Věří také, že ti, kteří budou schopni riskovat a investovat do nových technologií, budou těmi, kteří z toho budou mít největší prospěch.

Vzestup umělé inteligence přináší novou vlnu příležitostí pro ty, kteří jsou ochotni podstoupit riziko. Jste připraveni tyto příležitosti využít? Je načase začít přemýšlet o tom, jak se přizpůsobit měnící se době a využít nových příležitostí, které se vám nabízejí.