Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Nenechte si ujít: 3 velké kryptografické příběhy, které je třeba tento týden sledovat!“

„Nenechte si ujít: 3 velké kryptografické příběhy, které je třeba tento týden sledovat!“

Tento týden je pro kryptografický svět velký! Připravte se na informace o rozhodnutí Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) ohledně fondu VanEck Bitcoin ETF, o spuštění Bitcoin Futures společnosti Bakkt a o spuštění Libry společnosti Facebook.

Rozhodnutí SEC o VanEck Bitcoin ETF je jednou z nejočekávanějších událostí v krypto světě. SEC přezkoumává ETF již několik měsíců a rozhodnutí by mohlo mít obrovský dopad na trh s kryptoměnami.

Tento týden má být také spuštěn termínovaný obchod s bitcoinem společnosti Bakkt. Jedná se o velkou událost, protože umožní institucionálním investorům přístup na trh s kryptoměnami. Mohlo by to také vést k většímu přijetí kryptoměn hlavním proudem.

A konečně, tento týden má být spuštěna služba Libra společnosti Facebook. To je velká věc, protože by to mohlo přinést kryptoměny masám. Mohlo by to také vést k masovějšímu přijetí kryptoměn.

Tento týden bude pro svět kryptoměn určitě vzrušující! Sledujte rozhodnutí Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) o fondu VanEck Bitcoin ETF, spuštění futures na bitcoin společnosti Bakkt a spuštění Libry společnosti Facebook. Tyto události by mohly mít na trh s kryptoměnami obrovský dopad a mohly by vést k většímu přijetí kryptoměn v hlavním proudu.