Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Obchodník, který předpověděl dno Bitcoinu, předpovídá, že konkurent Etherea brzy překoná BTC“

„Obchodník, který předpověděl dno Bitcoinu, předpovídá, že konkurent Etherea brzy překoná BTC“

Jste připraveni vydělat v kryptooblasti pořádné peníze? Obchodník, který přesně předpověděl dno Bitcoinu, říká, že jeden z konkurentů Etherea může brzy překonat BTC. Tento obchodník se domnívá, že toto kryptoaktivum, které je na trhu od roku 2017, brzy zažije velký vzestup. Nazývá ho „spícím obrem“, který by se brzy mohl stát hlavním hráčem v kryptografickém prostoru.

Obchodník, který na Twitteru vystupuje pod jménem „The Crypto Dog“, tvrdí, že toto aktivum se v současnosti obchoduje za zlomek své potenciální hodnoty. Je přesvědčen, že aktivum je na pokraji významného průlomu a brzy by se mohlo obchodovat na mnohem vyšších úrovních. Domnívá se také, že by toto aktivum mohlo brzy předstihnout Bitcoin, pokud jde o tržní kapitalizaci.

The Crypto Dog je dlouhodobým zastáncem tohoto aktiva a aktivně ho propaguje na sociálních sítích. Je přesvědčen, že aktivum má potenciál stát se významným hráčem v kryptografickém prostoru a brzy by se mohlo stát aktivem pro investory, kteří chtějí dosáhnout zisku.

Zmíněné aktivum se v současné době obchoduje za zlomek své potenciální hodnoty, takže nyní je ideální čas zapojit se do akce. Pokud má The Crypto Dog pravdu, pak by to mohla být životní příležitost. Pokud tedy chcete v oblasti kryptoměn vydělat pořádné peníze, pak by toto aktivum mohlo být právě pro vás.