Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Objevte kryptoměny, které budete sledovat v roce 2021: Vydání z 23. ledna“

„Objevte kryptoměny, které budete sledovat v roce 2021: Vydání z 23. ledna“

Jste připraveni skočit do světa kryptoměn? Pokud ano, určitě vás bude zajímat, které mince se tento týden vyplatí sledovat. Kryptoměny si v posledních několika letech získávají stále větší pozornost a některé z nich mají potenciál stát se další velkou věcí. Zde jsou nejlepší kryptoměny, které je třeba sledovat v týdnu od 23. ledna 2023.

První na řadě je Ethereum. Ethereum je platforma založená na blockchainu, která vývojářům umožňuje vytvářet a nasazovat decentralizované aplikace. Stala se jednou z nejoblíbenějších kryptoměn na světě a její hodnota neustále roste.

Další v pořadí je Ripple. Ripple je platební protokol, který uživatelům umožňuje rychle a bezpečně posílat a přijímat platby. Stal se oblíbenou volbou pro podniky i jednotlivce, kteří chtějí provádět mezinárodní platby.

A konečně je tu Bitcoin Cash. Bitcoin Cash je fork původního blockchainu Bitcoinu. Byl vytvořen s cílem zvýšit limit velikosti bloku a zrychlit a zabezpečit transakce. Stal se jednou z nejrozšířenějších kryptoměn a jeho hodnota neustále roste.

Pokud tedy chcete proniknout do světa kryptoměn, tohle jsou mince, které byste měli tento týden sledovat. Ethereum, Ripple a Bitcoin Cash stojí za to sledovat. Kdo ví, třeba se některá z nich stane další velkou událostí ve světě kryptoměn.