Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Odhalení 5 záludných triků, které loni použili podvodníci při kryptografickém phishingu. Nestaňte se obětí!“

„Odhalení 5 záludných triků, které loni použili podvodníci při kryptografickém phishingu. Nestaňte se obětí!“

Jste uživatelem kryptoměn? Pokud ano, měli byste si být vědomi záludných triků, které podvodníci s kryptoměnami používají, aby se pokusili ukrást vaše finanční prostředky. V loňském roce tito podvodníci používali k oklamání uživatelů různé metody, od vydávání se za legitimní webové stránky až po používání falešných darů.

Jedním z nejčastějších triků, které podvodníci používají, je vytvoření webové stránky, která vypadá téměř identicky jako legitimní. To se děje s cílem oklamat uživatele a přimět je k zadání jejich osobních údajů, jako jsou hesla a soukromé klíče, které pak mohou být použity k odcizení jejich finančních prostředků. Dalším trikem je vytváření falešných darů, kdy je uživatelům slíbeno velké množství kryptoměn, pokud pošlou určitou částku na konkrétní adresu.

Je důležité o těchto tricích vědět a přijmout potřebná opatření. Před zadáním osobních údajů si dvakrát zkontrolujte adresu webové stránky a nikdy neposílejte finanční prostředky na adresu, kterou si nejste jisti. Přijetím těchto opatření se můžete chránit před tím, abyste se stali obětí kryptografických phishingových podvodů.