Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Odhalení nečekané souvislosti mezi bitcoinem a výnosy amerických státních dluhopisů po údajích o inflaci“

„Odhalení nečekané souvislosti mezi bitcoinem a výnosy amerických státních dluhopisů po údajích o inflaci“

Přemýšleli jste někdy o tom, proč už není korelace mezi bitcoinem a výnosy státních pokladen tak silná jako dříve? No, mohlo by to být kvůli údajům o inflaci v USA. Údaje o inflaci v USA způsobily odpojení Bitcoinu a výnosů státních pokladničních poukázek, což znamená, že korelace mezi nimi není tak silná jako dříve.

Je možné, že příčinou tohoto rozpojení jsou údaje o inflaci v USA. Údaje o inflaci v USA byly vyšší, než se očekávalo, což by mohlo být příčinou rozpojení mezi výnosy Bitcoinu a výnosy státních dluhopisů. Důvodem může být to, že investoři hledají jiné investice, které jsou inflací ovlivněny méně.

Je také možné, že nesouvislost mezi výnosy Bitcoinu a výnosy státních dluhopisů je způsobena jinými faktory. Investoři například mohou hledat investice, které jsou méně volatilní než Bitcoin. Důvodem může být to, že investoři hledají investice, které jsou stabilnější a méně rizikové.

Ať už je příčina nesouladu mezi výnosy Bitcoinu a výnosy státních pokladen jakákoli, je zřejmé, že korelace mezi nimi není tak silná jako dříve. Může to být způsobeno údaji o inflaci v USA, nebo to může být způsobeno jinými faktory. Ať už je příčina jakákoli, je jasné, že korelace mezi Bitcoinem a výnosy státních pokladen není tak silná jako dříve.