Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Odmítnutí ETF Grayscale ze strany SEC kontrastuje s prudkým debutem hongkongského kryptofondu“

„Odmítnutí ETF Grayscale ze strany SEC kontrastuje s prudkým debutem hongkongského kryptofondu“

Zajímáte se o investování do kryptoměn, ale nevíte, kde začít? Americká Komise pro cenné papíry (SEC) nedávno zamítla ETF Grayscale Bitcoin, ale to neznamená, že byste museli přijít o možnost investovat do Bitcoinu. Kryptoměnová burza OSL se sídlem v Hongkongu debutovala se svým vlastním ETF na bitcoiny a již v prvních dnech obchodování prudce stoupá.

OSL Bitcoin ETF byl spuštěn 16. dubna a již zaznamenal obrovský nárůst objemu obchodování. Během prvních dvou dnů obchodování ETF zaznamenalo celkový objem obchodů ve výši 3,5 milionu dolarů. To je pro ETF obrovský úspěch a ukazuje to, že o investice do bitcoinu je velký zájem.

OSL Bitcoin ETF je pro investory skvělým způsobem, jak získat expozici na trhu s kryptoměnami, aniž by museli nakupovat a prodávat Bitcoin přímo. ETF se obchoduje na hongkongské burze cenných papírů a je kryto košem kryptoměn. To znamená, že investoři mohou získat expozici vůči různým kryptoměnám, aniž by je museli přímo kupovat a prodávat.

OSL Bitcoin ETF je pro investory skvělým způsobem, jak získat expozici na trhu kryptoměn, aniž by museli podstupovat riziko přímého nákupu a prodeje bitcoinů. Je to skvělý způsob, jak diverzifikovat své portfolio a získat expozici na trhu kryptoměn, aniž byste se museli obávat volatility trhu. Pokud tedy hledáte způsob, jak investovat do kryptoměn, aniž byste museli podstupovat riziko přímého nákupu a prodeje Bitcoinu, OSL Bitcoin ETF je skvělou volbou.