Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Optimismus na ethereu vzrostl o 35 % za pouhé tři dny: Tady je důvod růstu“

„Optimismus na ethereu vzrostl o 35 % za pouhé tři dny: Tady je důvod růstu“

Jste v oblasti kryptoměn nováčkem? Pokud ano, možná jste si všimli, že Ethereum je v poslední době na vzestupu. V posledních několika dnech zaznamenalo Ethereum impozantní 35% nárůst ceny. Co tedy za tímto prudkým nárůstem stojí?

Za tímto prudkým nárůstem stojí řada faktorů. Zaprvé se očekává, že spuštění ETH 2.0 zlepší škálovatelnost a bezpečnost Etherea. To vyvolalo v komunitě Etherea velký optimismus. Za druhé, sektor DeFi zaznamenal v poslední době velký růst. To způsobilo prudký nárůst poptávky po Ethereu, protože je hlavní platformou pro projekty DeFi. A konečně, nedávné zprávy o plánech americké vlády na zavedení digitálního dolaru vyvolaly v kryptoměnové komunitě velké nadšení.

Všechny tyto faktory dohromady vytvořily pro Ethereum dokonalou bouři. Očekává se, že spuštění ETH 2.0 bude pro Ethereum hlavním katalyzátorem a že sektor DeFi bude v nadcházejících měsících dále růst. Vzhledem k plánům americké vlády na zavedení digitálního dolaru by Ethereum mohlo v blízké budoucnosti zaznamenat výrazný vzestup.