Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Pacman, spoluzakladatel společnosti Blur, odhaluje identitu a vysvětluje, jak NFT mění trh“

„Pacman, spoluzakladatel společnosti Blur, odhaluje identitu a vysvětluje, jak NFT mění trh“

Už jste slyšeli o NFT? Jsou to digitální aktiva, která jsou jedinečná a lze je kupovat a prodávat jako jakákoli jiná aktiva. Nedávno odhalil svou identitu zakladatel tržiště NFT Blur Co. Jmenuje se Pacman a je bývalým zaměstnancem Ethereum Foundation. Je také tvůrcem tokenu Pacman.

Pacman je známou postavou v oblasti NFT a je známý svou prací na blockchainu Ethereum. Podílel se na vývoji několika projektů, včetně populárního tokenu Pacman. Je také zakladatelem platformy Blur Co, která uživatelům umožňuje nakupovat a prodávat NFT.

Blur Co je platforma, která uživatelům umožňuje nakupovat a prodávat NFT. Jedná se o decentralizované tržiště, které je poháněno blockchainem Ethereum. Platforma umožňuje uživatelům snadno nakupovat a prodávat NFT. Uživatelům také umožňuje vytvářet vlastní NFT a uvádět je na platformě.

Pacman je zkušenou osobností v oblasti NFT a podílel se na vývoji několika projektů. Je také zakladatelem platformy Blur Co, která uživatelům umožňuje nakupovat a prodávat NFT. Díky svým zkušenostem a znalostem Pacman jistě zajistí, že Blur Co bude úspěšná.

Máte zájem o nákup a prodej NFT? Pak byste se měli podívat na Blur Co, tržiště NFT založené Pacmanem. Díky svým zkušenostem a znalostem Pacman jistě zajistí, že Blur Co bude mít úspěch. Tak na co ještě čekáte? Začněte s Blur Co ještě dnes a začněte obchodovat s NFT!