Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Připravte se na zásah americké vlády proti kryptoměnám: Co potřebujete vědět“

„Připravte se na zásah americké vlády proti kryptoměnám: Co potřebujete vědět“

  • Jimmy 

Jste připraveni připojit se ke krypto revoluci? Možná byste si to měli dvakrát rozmyslet, než tak učiníte. Americká vláda plánuje potírat používání kryptoměn a hodlá na toto odvětví uvalit přísnější regulace. Vláda se obává možnosti využití kryptoměn k nezákonným činnostem, jako je praní špinavých peněz a daňové úniky.

Vláda se snaží zvýšit dohled nad kryptografickým průmyslem a plánuje zavést nová nařízení, která budou vyžadovat, aby kryptografické burzy shromažďovaly více informací o svých zákaznících. Chtějí také zvýšit prosazování stávajících zákonů, například těch, které se týkají boje proti praní špinavých peněz a daňovým únikům.

Vláda se také snaží potlačit používání mincí na ochranu soukromí, které mají orgánům činným v trestním řízení ztížit sledování transakcí. Chce také zvýšit dohled nad počátečními nabídkami mincí (ICO), což je forma crowdfundingu kryptoměnových projektů.

Je zřejmé, že americká vláda zaujímá tvrdý postoj k používání kryptoměn a snaží se zvýšit dohled nad tímto odvětvím. Pokud tedy uvažujete o tom, že se zapojíte do světa kryptoměn, možná byste si to měli dvakrát rozmyslet, než tak učiníte.