Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Regulace kryptoměnových aktiv, která nemají charakter cenných papírů: Předseda CTFS říká, že je třeba jednat hned“

„Regulace kryptoměnových aktiv, která nemají charakter cenných papírů: Předseda CTFS říká, že je třeba jednat hned“

Shrnutí

  • Nový předseda Komise pro obchodování s komoditními futures (CFTC) vyzývá k přijetí opatření k regulaci kryptoaktiv, která nejsou cennými papíry.
  • Je přesvědčen, že současný regulační rámec není dostatečný k ochraně investorů.
  • Prosazuje komplexnější přístup k regulaci kryptoměn.

Zpráva

Máte zájem investovat do kryptoměn, ale nejste si jisti, jak se chránit? Nový předseda Komise pro obchodování s komoditními futures (CFTC) vyzývá k přijetí opatření k regulaci kryptoaktiv, která nejsou cennými papíry. Domnívá se, že současný regulační rámec není pro ochranu investorů dostatečný.

Heath Tarbert, nový předseda CFTC, se zasazuje o komplexnější přístup k regulaci kryptoměn. Domnívá se, že současný rámec nestačí k ochraně investorů a že je třeba přijmout další opatření k regulaci kryptoaktiv, která nejsou cennými papíry. Vyzývá také k větší spolupráci mezi regulačními orgány a kryptografickým průmyslem.

Tarbert je přesvědčen, že současný regulační rámec nestačí k ochraně investorů a že je zapotřebí více opatření k regulaci kryptoaktiv, která nejsou cennými papíry. Zasazuje se o komplexnější přístup k regulaci kryptoaktiv a věří, že spolupráce mezi regulačními orgány a kryptografickým průmyslem je nezbytná.

Pokud se chystáte investovat do kryptoměn, je důležité znát současný regulační rámec a potřebu dalších opatření na ochranu investorů. Nový předseda CFTC se zasazuje o komplexnější přístup k regulaci kryptoměn a věří, že spolupráce mezi regulačními orgány a kryptografickým průmyslem je nezbytná.