Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Republikáni v Senátu připravují návrh zákona o „prokazování rezerv“: Podrobnější pohled“

„Republikáni v Senátu připravují návrh zákona o „prokazování rezerv“: Podrobnější pohled“

Shrnutí

  • Republikán v Senátu připravuje návrh zákona, který má zajistit, aby kryptoměnové burzy držely takové množství kryptoměn, jaké deklarují.
  • Navržená legislativa by vyžadovala, aby burzy prokázaly, že disponují takovým množstvím kryptoměn, o kterém tvrdí, že ho mají.
  • Navržená legislativa by rovněž vyžadovala, aby burzy poskytovaly důkaz o rezervách americké Komisi pro obchodování s komoditními futures.

Zpráva

Zajímáte se o kryptoměny, ale obáváte se o bezpečnost svých prostředků? Pokud ano, jistě vás potěší, že republikán ze Senátu podniká kroky na ochranu vašich investic. Připravuje návrh zákona, který by vyžadoval, aby burzy kryptoměn musely prokázat, že disponují takovým množstvím kryptoměn, jaké tvrdí, že mají. To znamená, že si můžete být jisti, že burza, kterou používáte, drží takové množství kryptoměn, jaké uvádí.

Navrhovaná legislativa by také vyžadovala, aby burzy poskytovaly důkaz o rezervách americké Komisi pro obchodování s komoditními futures. To by pomohlo zajistit, aby burzy nepřeceňovaly množství kryptoměn, které mají. Pomohlo by to také ochránit investory před případnými podvody nebo manipulacemi.

Navrhovaná legislativa je krok správným směrem k ochraně investorů do kryptoměn. Pomohla by zajistit, aby burzy poctivě a transparentně informovaly o množství kryptoměn, které drží. Investoři by tak získali větší důvěru v trh s kryptoměnami a přispěli by k jeho větší bezpečnosti.