Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Skybridge Capital utrpěl 39% ztrátu v roce 2022 navzdory kryptografickému medvědímu trhu: Příběh Anthonyho Scaramucciho“

„Skybridge Capital utrpěl 39% ztrátu v roce 2022 navzdory kryptografickému medvědímu trhu: Příběh Anthonyho Scaramucciho“

Pro investiční společnost Skybridge Capital, kterou založil bývalý ředitel komunikace Bílého domu Anthony Scaramucci, to byl těžký rok. Podle zprávy utrpěla firma v roce 2022 39% ztrátu kvůli brutálnímu medvědímu trhu s kryptoměnami. Navzdory ztrátě zůstává společnost Skybridge Capital ohledně budoucnosti kryptoměn optimistická.

Medvědí trh byl pro firmu velkou výzvou, stejně jako pro mnoho dalších investorů do kryptoměn. Ztráty společnosti Skybridge Capital jsou obzvláště znepokojivé, protože firma byla od svého založení v roce 2020 významným hráčem v oblasti kryptoměn. Navzdory ztrátám je společnost Skybridge Capital stále optimistická ohledně budoucnosti kryptoměn.

Společnost Skybridge Capital uskutečnila řadu investic v kryptografickém prostoru, včetně investic do bitcoinu, etherea a dalších digitálních aktiv. Firma také investovala do řady projektů založených na blockchainu. Společnost Skybridge Capital je přesvědčena, že trh s kryptoměnami se nakonec zotaví a že se jí investice v dlouhodobém horizontu vyplatí.

Ztráty společnosti Skybridge Capital v roce 2022 jsou připomínkou volatility kryptografického trhu. Navzdory ztrátám zůstává firma ohledně budoucnosti kryptoměn optimistická a je přesvědčena, že se její investice v dlouhodobém horizontu vyplatí.