Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Společnost Activision Blizzard dostala pokutu 35 milionů dolarů za porušování předpisů v oblasti zveřejňování informací a whistleblowerství“

„Společnost Activision Blizzard dostala pokutu 35 milionů dolarů za porušování předpisů v oblasti zveřejňování informací a whistleblowerství“

  • Jimmy 

Shrnutí

  • Activision Blizzard dostal od SEC pokutu za to, že řádně nezveřejnil informace.
  • Společnost dostala pokutu za to, že nechránila oznamovatele.
  • Společnost souhlasila se zaplacením pokuty ve výši 35 milionů dolarů.

Zpráva

Jste fanoušky populární videoherní společnosti Activision Blizzard? Pokud ano, možná vás překvapí, že tato společnost byla nedávno pokutována americkou Komisí pro cenné papíry (SEC). Společnost byla pokutována za to, že řádně nezveřejňovala informace a nechránila oznamovatele. Společnost souhlasila se zaplacením pokuty ve výši 35 milionů dolarů.

Komise SEC zjistila, že společnost Activision Blizzard řádně nezveřejnila informace investorům. Společnost také nechránila oznamovatele, který na porušení předpisů společnosti upozornil. Komise SEC zjistila, že společnost nepřijala nezbytná opatření na ochranu oznamovatele před odvetnými opatřeními.

Komise SEC nařídila společnosti Activision Blizzard zaplatit pokutu ve výši 35 milionů USD. Společnost souhlasila se zaplacením pokuty a rovněž souhlasila se zavedením nových postupů, které zajistí, že bude dodržovat pravidla a předpisy SEC.

Pro společnost Activision Blizzard je to velký problém, protože byla pokutována za to, že řádně nezveřejnila informace a nechránila oznamovatele. Společnost souhlasila se zaplacením vysoké pokuty ve výši 35 milionů dolarů a se zavedením nových postupů, které zajistí, že bude dodržovat pravidla a předpisy SEC.