Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Státní zástupce usiluje o omezení podmínek kauce pro Bankmana-Frieda po údajném ovlivňování svědků

Státní zástupce usiluje o omezení podmínek kauce pro Bankmana-Frieda po údajném ovlivňování svědků

Slyšeli jste někdy o výkonných pracovnících v oblasti kryptoměn? Tak jeden z nich je právě teď v horké vodě. Státní zástupce se snaží omezit podmínky kauce jednoho z výkonných pracovníků v oblasti kryptoměn, který je obviněn z pokusu o ovlivňování svědků. Dotyčný vedoucí pracovník je bývalým vedoucím pracovníkem jedné z velkých kryptoměnových burz.

Výkonný pracovník, známý jako Bankman-Fried, byl v dubnu zatčen a obviněn z podvodu s cennými papíry a praní špinavých peněz. Byl propuštěn na kauci, ale státní zástupce nyní usiluje o omezení podmínek kauce. Státní zástupce tvrdí, že se Bankman-Fried pokoušel ovlivňovat svědky v případu.

Státní zástupce požádal soud o uložení řady omezení týkajících se podmínek propuštění Bankmana-Frieda na kauci. Mezi tato omezení patří zákaz kontaktu Bankmana-Frieda se svědky v případu a také zákaz používání jakékoli kryptoměny.

Jak soud rozhodne, se teprve uvidí. Je však zřejmé, že státní zástupce bere obvinění proti Bankman-Friedovi vážně. Pokud soud rozhodne o uložení požadovaných omezení, mohlo by to mít zásadní dopad na možnost Bankmana-Frieda hájit se.

Kryptografický manažer Bankman-Fried má vážné problémy! Státní zástupce se snaží omezit podmínky jeho propuštění na kauci poté, co ho obvinil z pokusu o ovlivňování svědků v případu. Pokud soud souhlasí, Bankman-Fried by mohl mít zakázáno kontaktovat jakékoli svědky a používat jakoukoli kryptoměnu. To by mohlo mít zásadní dopad na jeho schopnost obhajoby.