Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Top 10 kryptoměn podle denní vývojové aktivity na Githubu: Podívejte se, které z nich vedou!“

„Top 10 kryptoměn podle denní vývojové aktivity na Githubu: Podívejte se, které z nich vedou!“

Zajímá vás, které kryptoměny jsou nejaktivnější? Pokud chcete vědět, které z nich jsou mezi vývojáři nejoblíbenější, měli byste se podívat na denní vývojovou aktivitu na GitHubu. GitHub je platforma, kde mohou vývojáři spolupracovat na projektech a sledovat změny. Je to skvělý způsob, jak měřit pokrok kryptoměny.

Deset kryptoměn s největší denní vývojovou aktivitou na GitHubu: Bitcoin, Ethereum, EOS, Tron, Litecoin, Cardano, Monero, NEO, Dash a IOTA. Nejaktivnější kryptoměnou je Bitcoin s více než 1 000 revizemi denně. Druhou nejaktivnější kryptoměnou je Ethereum s více než 500 revizemi denně. V první pětce jsou také EOS, Tron a Litecoin s více než 200 revizemi denně. V první desítce jsou také Cardano, Monero, NEO, Dash a IOTA s více než 100 revizemi denně.

Pokud hledáte nejaktivnější kryptoměny, sledujte právě tyto. Bitcoin, Ethereum, EOS, Tron, Litecoin, Cardano, Monero, NEO, Dash a IOTA jsou v první desítce kryptoměn s největší denní aktivitou při vývoji na GitHubu. Sledujte je a zjistěte, které z nich dělají největší pokroky.