Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Top Crypto Analyst předpovídá Ethereum Challenger dno po 95% poklesu v roce 2020“

„Top Crypto Analyst předpovídá Ethereum Challenger dno po 95% poklesu v roce 2020“

Chcete vstoupit na trh s kryptoměnami? Pokud ano, Cardano by pro vás mohlo být skvělou volbou. Cardano je vyzyvatelem Etherea, jehož cena od svého historického maxima v roce 2018 klesla o 95 %. Jeden z předních kryptoanalytiků se však domnívá, že Cardano možná dosahuje svého dna, což z něj dělá skvělý nákup pro investory.

Cardano je blockchainová platforma, která je určena k provozování finančních aplikací. Jedná se o první blockchainovou platformu, která je postavena na vědecké filozofii a je poháněna přístupem založeným na výzkumu. Cardano je také první blockchainovou platformou, která byla vyvinuta na základě recenzované vědecké práce.

Špičkový kryptoanalytik se domnívá, že Cardano je pro investory dobrou koupí díky svému růstovému potenciálu. Od svého historického maxima v roce 2018 zaznamenalo Cardano výrazný pokles ceny, což z něj činí atraktivní možnost pro investory, kteří se chtějí dostat na trh s kryptoměnami. Analytik se domnívá, že Cardano by mohlo dosáhnout svého dna, což by pro investory mohlo být skvělou příležitostí, jak se dostat do hry.

Cardano je skvělou volbou pro investory, kteří se chtějí dostat na trh s kryptoměnami. Díky svému potenciálu růstu a atraktivní ceně by Cardano mohlo být pro investory skvělou příležitostí k nákupu. Jeden z předních kryptoanalytiků se domnívá, že Cardano možná dosahuje svého dna, což z něj dělá skvělou příležitost pro investory, kteří se chtějí dostat do přízemí. Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost – vstupte na trh s kryptoměnami Cardano ještě dnes!