Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „XRP bude v příštích dvou letech jedinou kryptoměnou s jasnou regulací: Zakladatel CryptoLaw“

„XRP bude v příštích dvou letech jedinou kryptoměnou s jasnou regulací: Zakladatel CryptoLaw“

Zajímáte se o investování do kryptoměn? Pokud ano, měli byste vědět, že XRP bude pravděpodobně jediná, která bude mít v příštích dvou letech jasno. Tvrdí to zakladatel společnosti Cryptolaw, který se domnívá, že současné regulační prostředí ztíží ostatním kryptoměnám přežití.

Zakladatel se domnívá, že XRP je jedinou kryptoměnou, která bude schopna proplout současným regulačním prostředím. Je přesvědčen, že současné regulační prostředí je příliš nejisté na to, aby ostatní kryptoměny přežily. Je přesvědčen, že XRP bude jedinou kryptoměnou, která bude schopna přežít v současném regulačním prostředí.

Zakladatel se domnívá, že XRP bude jedinou kryptoměnou, která bude schopna přežít v současném regulačním prostředí. Je přesvědčen, že XRP bude jedinou kryptoměnou, která bude schopna přežít v současném regulačním prostředí. Věří, že XRP bude jedinou kryptoměnou, která bude schopna přežít v současném regulačním prostředí.

Pokud tedy chcete investovat do kryptoměn, měli byste zvážit XRP. Jako jediná totiž v současném regulačním prostředí pravděpodobně přežije. Je to jediná, která bude mít pravděpodobně jasno po dobu příštích dvou let.