Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Zákazníci Coinbase odmítají vyhovět požadavkům žaloby: „Nebudeme sdílet informace o našich účtech““

„Zákazníci Coinbase odmítají vyhovět požadavkům žaloby: „Nebudeme sdílet informace o našich účtech““

Jste zákazníkem společnosti Coinbase? Pokud ano, možná byste tomu měli věnovat pozornost. Zákazníci Coinbase odmítají sdílet informace o svých účtech v rámci žaloby proti Coinbase za údajné navyšování cen kryptoměn. Tuto žalobu vede tato kryptoměnová burza se sídlem v San Francisku.

Žaloba požaduje, aby zákazníci Coinbase poskytli informace, jako je jejich jméno, adresa, telefonní číslo a e-mailová adresa. Zákazníci Coinbase však nejsou ochotni sdílet informace o svých účtech z důvodu ochrany osobních údajů. Zákazníci Coinbase se obávají, že by jejich osobní údaje mohly být použity k zasílání nevyžádaných e-mailů nebo jiných nechtěných výzev.

Zákazníci Coinbase se také obávají, že by údaje o jejich účtu mohly být použity ke sledování jejich obchodních aktivit s kryptoměnami. To by mohlo vést k potenciálním právním problémům, pokud by se zjistilo, že se zákazník podílí na nezákonných aktivitách.

Společnost Coinbase se k žalobě ani k odmítnutí zákazníků sdílet informace o svém účtu nevyjádřila. Není jasné, jak bude žaloba probíhat bez spolupráce zákazníků. Zákazníci Coinbase by si měli být vědomi možných rizik sdílení informací o svém účtu s burzou.